PROHACCP - produkty wykrywalne, produkty HACCP


Żadnego z naszych klientów nie trzeba przekonywać jak ważną i poważną kwestią jest bezpieczeństwo żywności. Na całym przemyśle spożywczym ciąży duża odpowiedzialność, aby produkowana żywność była bezpieczna. Czy to znaczy, że przy tak poważnym zagadnieniu powinniśmy cały czas pozostawać poważni? A może wprowadzając odrobinę uśmiechu, prezentując problem w nieco odmienny sposób spowodujemy że łatwiej będzie nam dotrzeć do szerszego grona osób zaangażowanych w produkcję żywności.
Czytając nasze komiksy poznacie Państwo Czesia, naszego sympatycznego, ale czasami trochę nierozgarniętego bohatera. Przypuszczamy, że w każdej firmie, w każdym zespole jest taki Czesio. Może on czytać procedury i instrukcje, może uczestniczyć w szkoleniach, ale to co później robi podczas pracy wskazuje, że ani procedury, ani instrukcje, ani szkolenia do niego nie trafiają. To może nasz komiks do niego trafi ;-)
Czasami odbiegniemy od kwestii bezpieczeństwa żywności i zażartujemy sobie z tego co się dzieje w firmach i otoczeniu. W różnych firmach są różni ludzie, różne procedury, a często sprawdza się powiedzenie, że tam gdzie zaczynają się procedury, kończy się zdrowy rozsądek ;-) Niektórzy aż się proszą żeby sobie z nich zażartować, a skoro śmiech to zdrowie to żartujmy i śmiejmy się.
Dlatego mamy do Was, nasi drodzy Klienci prośbę. Jeżeli którykolwiek komiks Wam się podoba, uważacie że może Wam pomóc w szkoleniu pracowników, w uświadomieniu im ryzyk związanych z bezpieczeństwem żywności to drukujcie, powielajcie, kopiujcie i używajcie ich do woli.
Jeżeli zaś macie Państwo potrzebę abyśmy specjalnie dla Państwa narysowali komiks z Państwa instrukcją lub procedurą to napiszcie/zadzwońcie do nas. Macie Państwo jakąś śmieszną historię z pracy, którą chcielibyście abyśmy narysowali, napiszcie/zadzwońcie do nas. Podobają Wam się nasze komiksy to napiszcie/zadzwońcie do nas. Nie podobają Wam się nasze komiksy to też napiszcie/zadzwońcie do nas.
Zapraszamy do lektury i życzymy odrobiny uśmiechu w każdym ciężkim dniu pracy.

Zespół PROHACCP

Prosimy o wybranie komiksu który chcą Państwo przeczytać, a najlepiej przeczytajcie je Państwo wszystkie :)Produkty wykrywalne testowane na wykrywaczach firmy LOMA loma logo